Jdi na obsah Jdi na menu

MARCELKA

1marcelka.jpg

MARCELKA 

Bezpečný relax aneb spousta vzrušení bez sexu - to nabízím já, Marcelka. Mám sice nějaké to kilo navíc, ale zato sílu se pořádně do masáže opřít a pomoci Ti od bolesti a dopřát Ti relax. Přivítám Tě ve vkusných minišatech s pěkným výstřihem. Přivedu Tě do masážního pokoje, kde ucítíš příjemnou kvetinovou vůni, plápolající svíčky a příjemné přítmí. Pokoji vévodí masážní lehátko, na kterém budeš cca 20minut odpočívat na bříšku a já se budu věnovat celému Tvému tělu. Namasíruji lýtka, stehna, hýždě a celá záda. Další čas strávíš na masážní židli, kde se krásně uvolní krční páteř a já Ti budu moci namasírovat šíji, ramena a třeba i bříško. Následně se přesuneme na postýlku, kde se budu věnovat intimním partiím. Masáž hráze, kouliček, penisu... s oddalováním orgasmu. 

Pokud by jsi chtěl více erotiky, tak nabízíme čtyřruční erotickou masáž spolu se Sofinkou a nebo Doris. Průbeh masáže je podobný, ale je tu mnohem více erotiky. Zakončení je pak už jen a jen na Vás... orálek ? klasika ? Já buď mohu odejít a nebo se na vás budu koukat :)

Nyní je to už jen na Tobě, těším se na zavolání,masérka Marcelka. Nyní pracuji pouze jeden den v tydnu a to pro své stálé klienty. Děkuji za pochopení. 

 

Náhledy fotografií ze složky MARCELKA