Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍBEHY Z PRIVÁTU

 

Příběhy z privátu, díl první

Po celém týdnu přišel pátek a my se těšily, jak prožijeme víkend. U ranní kávičky jsme se sešly v kuchyni a povídaly a plánovaly, co bude. Víkend máme volný, počasí stále pěkné, houby sice u nás zatím nejsou, ale minimálně procházka v přírodě to jistí. V tom zazvonil telefon, bylo 9:16. Hovor vcelku standardní, dlouhý minutu a dvanáct vteřin, zda se za Sofii může stavit za půl hodiny pán. Ano, v pořádku, sdělena adresa. V klidu jsme popíjely kávu a Sofinka se připravovala na prvního klienta. Pokojík připravený, postel urovnaná, kondomy připraveny ,intimní osvětlení spuštěno, na TV puštěna příjemná hudba do pozadí, ručník pro pána připravený,Sofinka osprchovaná, decentně namalovaná, příjemně navoněná, upravená. Přesně v 9:40 hovor na 24 vteřin, klasika, sděleno jméno na zvonku, patro a číslo bytu. 

Vidím ho v kukátku, přišel, sundal boty a vchází do pokoje. Řekla jsem mu ceny a služby a pán s mikinou Yamaha mi oznámil, že mě dá maximálně 600 Kč. Běžně totiž má známosti, kde chodí za 200,-
Odvětila jsem, ať se na mě nezlobí, ale že se nedomluvíme a pán byl vyprovozen z bytu. 

Sofinka celá konsternovaná mi vše vyprávěla v kuchyni. Mávly jsme nad tím rukou, takové či jiné příběhy se občas stávají.

Den pokračoval více než dobře, ale to není podstatou tohoto příběhu.
Sobota, neděle jsme si odpočinuly a v pondělí hurá do práce...
Bohužel až v úterý dopoledne jsme si všimly, že zhrzený pán nám nechal pro celý vchod nelichotivý vzkaz na zdi a to přímo u vchodu, a přímo pod kamerou :D 

Kdyby to byl mladý chlapec, člověk by si řekl, že potřebuje jen pár facek, ale je to pán dávno po padesátce, vysoký, hubený, prošedivělý s knírkem, ze Středočeského kraje,konkrétně Kolín.

K dispozici máme kamerový záznam u správce domu, máme telefonní číslo a od toho se odvíjí vše co kdy zveřejnil na internetu.

Proč to sem vůbec píšeme ? 
Pro pána jsme očividně jenom děvky, co si dovolily ho odmítnout. Zároveň máme také svou hrdost, cenu a práva !
Pokud by nám mělo být ubližováno a to jakoukoliv formou, tak se nebojíme zasáhnout.
Pokud si toto dotyčný čte a poznává se a chtěl by se za toto mstít, tak upozorňujeme, že toto již bude řešeno s PČR.
Poškození cizího majetku nebo jiné delikty už podléhají zákonu.

 

Ještě vzkaz pro normální slušné kluky, nemyslete si, že si Vás googlime, běžně rozhodně ne ! Toto je však mimořádná situace, co se musí řešit.

Nebo si snad dotyčný myslel, že po X letech o nás v baráku lidi nevědí ? Vědí, ale jsou slušní a my neděláme nic zlého. Ve vší slušnosti se pozdravíme a každý si jde do svého bytu. Obsah pánova sdělení je možná svým způsobem pravdivý, ale ničit cizí majetek se nemá.

S pozdravem, M. 

119078780_241548647170301_8591136221462263546_n.jpg