Jdi na obsah Jdi na menu

rubrika VZKAZY

Re: Chrudim

Příspěvek od Vše se má zkusit » 

Na webu podniku je nějaké vyjádření, nevím, zda se to týká konkrétně této situace. Viz
NAŠE VYJÁDŘENÍ : NETÝKÁ SE TO MELL ! Proboha copak si myslíš, že bychom mezi sebe chtěli takovou slečnu ?  Rozhodně ne. 
Tvrdím stále, že náš podnik je slušný a s dobrým jménem a mít v partě takovou o které jsem psala někdy začátkem roku 2022, tak to můžeme rovnou zabalit :D 
Ten příběh který jsi četl se týkal jedné snědší dívky, která u nás na privátku byla asi 8 hodin a během těch pár hodin zažívali hrůzu nejenom klienti, ale i my. 
Za Privátek Chrudim zdraví Marta, 20.7.2022

Krásný den pánové !

Většina z nás citelně pocítila postupné zdražování všeho, ať už potravin, pohonných hmot či plynu. Ruku v ruce jde vše nahoru. Nám se též zdražili náklady na provoz privátku, ať už nájemné, elektřina nebo cena za kterou kupujeme kondomy či další a další nezbytnosti.

Od doby Covidu nám klientů ubylo, mnoho z Vás se bálo nejenom o zdraví, ale stejně jako my, myslíte na budoucnost a na zadní vrátka což je zcela pochopitelné. Pak přišla válka na Ukrajině, rostoucí inflace, neustále se zvyšující náklady na běžný život.

Jistě očekáváte takovou tu omáčku proč zdražujeme, proč nám máte za stejné služby zaplatit více a ideálně o 50-100% víc, tak jako je tomu u konkurenčních podniků.

Několik let máme ceny 1000/1500 což se mi zdá zcela adekvátní za službu, pro kterou k nám jdete.

Proto v tuto chvíli a dokud to jen půjde, tak zdražovat nebudeme !

Vy sami nejlíp víte proč se vracet právě k nám a třeba jedním z důvodů je přátelský přístup, diskrétní prostředí a stále stejná cena :)

Team Privátku Chrudim, 10.8.2022

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář